همایش انتخاباتی روحانی + عکس

همایش حامیان روحانی در ورزشگاه آزادی برگزار شد. در این همایش، علاوه بر حسن روحانی و اسحاق جهانگیری، چهره‌های سیاسی و هنری حامی روحانی نیز حضور داشتند. حامیان روحانی ساعت‌های قبل از باز شدن درب‌های ورزشگاه آزادی را با خواندن سرو یار دبستانی و سردادن شعارهایی در حمایت از روحانی سپری کردند. حاضران در این مراسم با استفاده از شال‌ها و دستبندهای سبز و بنفش حمایت خود را از روحانی اعلام کردند. جمعیت حاضر در پشت درب‌های ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۵ وارد سالن ۱۲ هزار نفری شدند. حضور چشم‌گیر هنرمندان و ورزشکاران در این جمع حامیان روحانی نیز از نکات قابل توجه همایش امروز بود. الهام‌پاوه‌نژاد، داریوش کاردان، کامران تفتی، حسین زمان، رضا کیانیان، سحر دولتشاهی، لاله اسکندری، امیرحسین رستمی، سروش صحت، لاله اسکندری، سامان مقدم، کیومرث پوراحمد، امیرحسین رستمی، باران کوثری، لیلی رشیدی و علی قربانزاده و زهرا نعمتی و آرش میراسماعیلی از جمله این افراد بودند. عکاس: سید علی صالح، مسعود ماکاوند/ برنا، مصطفی صفری/ ایلنا

همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی
همایش انتخاباتی روحانی

استعفای حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری

یک منبع آگاه خبر استعفای حجت الاسلام والمسلمین علی اکبر ناطق نوری را از ریاست بازرسی دفتر رهبر معظم انقلاب تایید کرد و گفت که هنوز درباره پذیرش این درخواست نظری داده نشده است.

یک منبع آگاه روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا، خبرسازی برخی کانال‌های خبری حامی یک کاندیدای خاص درمورد عزل حجت الاسلام علی اکبر ناطق نوری از ریاست دفتر بازرسی دفتر مقام معظم رهبری را کذب خواند.

وی گفت: آقای ناطق نوری چندی پیش با توجه به احساس وظیفه‌ای که برای دفاع از جناب آقای روحانی و دولت تدبیر و امید می‌کردند، تصمیم گرفتند به نفع ایشان به سخنرانی و اظهارنظر بپردازند و با توجه به اینکه ایشان به جد معتقدند مجموعه نهاد رهبری که در نزد مردم جایگاه والایی دارد نباید ابزار دست هیچ یک از جریانات سیاسی شود و سوءاستفاده‌ سیاسی و جناحی از این نهاد و سایر نهادهای انقلابی نادرست است و انتصاب خود به دفتر مقام معظم رهبری را در تلاقی با این دیدگاه می دانست، استعفای خود را مدتی پیش به معظم له تقدیم کردند.

واکنش جهانگیری به دروغ‌پردازی‌ها

به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در این بیانیه تأکید کرده است که برخی مطالب ادعاشده توسط دروغ‌پردازان نه‌تنها وارد نظام آموزشی کشور نشده بلکه هیچگاه در کشور اجازه نشر نیز نیافته‌اند و هدف از چنین تبلیغات هنجارشکنانه‌ای، جریحه‌دار کردن احساسات مذهبی مردم شریف و متدین ایران و سوءاستفاده انتخاباتی از آن است.

وی همچنین تصریح کرده است که «چارچوب اقدام آموزش ۲۰۳۰ یونسکو نه‌تنها توسط ایران بلکه توسط هیچ کشوری امضا نشده است. تاکنون هیچ کتاب، جزوه یا مطلب آموزشی که کمترین تعارضی با آموزه‌های اسلامی داشته باشد در نظام آموزشی کشور وارد نشده و نخواهد شد.

بر اساس این گزارش، در پی نشر گسترده مطالب کذب، شرم‌آور و هنجارشکنانه در خصوص سند ۲۰۳۰ در شب منتهی به انتخابات، بیانیه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور به شرح زیر صادر شد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

ملت شریف ایران

با سلام و تحیت،

در آستانه برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بعنوان یک رویداد حساس، مهم و تاریخی که مردم شریف و متدین ایران اسلامی خود را برای رفتن به پای صندوق های رای آماده می کنند به بهانه «چارچوب اقدام آموزش ۲۰۳۰» یونسکو عده ای شایعات گسترده و به شدت نادرستی را در سطح جامعه متدین و غیرتمند کشور گسترش داده اند که تبعات و مخاطرات غیر قابل جبرانی را برای نظام و سرمایه اجتماعی کشور در پی خواهد داشت.

به دنبال بیانات ارزشمند و حکیمانه مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ریاست جمهور به وزرای آموزش و پرورش ، علوم تحقیقات و فناوری و امور خارجه ماموریت داد که گزارش جامعی از سیر موضوع ارائه نمایند. این گزارش به محضر مقام معظم رهبری تقدیم شد و اینک لازم می دانم برای جلوگیری از ادامه شایعات مسموم و اقدامات مخرب که بر پایه اطلاعات مجعول و غلط استوار است به آگاهی ملت شریف ایران برسانم که «چارچوب اقدام آموزش ۲۰۳۰» یونسکو نه تنها توسط ایران بلکه توسط هیچ کشوری امضاء نشده است و در متن آن بر این اصل که اجرای آن نبایستی به اولویتها، ارزشها و سیاستهای کشورها خدشه ای وارد کند تصریح شده است . علاوه بر آن ، اعلام شرط و تحفظ وزیر وقت آموزش و پرورش مبنی بر اینکه “جمهوری اسلامی ایران خود را متعهد به بخش هایی از «چارچوب اقدام آموزش ۲۰۳۰» که به هر شکلی در تعارض با مقررات و اولویت های ملی، باورهای دینی و ارزش های فرهنگی و اعتقادات جامعه ایرانی تفسیر و تعبیر شوند، نمی داند” در اسناد یونسکو ثبت شده است. بنابر این طرح شایعات مخرب نادرست و متهم ساختن دولت در این باره جز با اهداف سیاسی و تخریب دولت قابل توجیه نیست.

همچنین لازم به ذکر است که تا کنون هیچ کتاب، جزوه و یا مطلب آموزشی در زمینه هایی که کمترین تعارضی با آموزه های اسلامی و یا دیدگاه ها و مقررات جمهوری اسلامی ایران داشته باشد در نظام آموزشی کشور وارد نشده است و هرگز نخواهد شد. مطالب هنجارشکنانه ای که متأسفانه در فضای مجازی و در برخی تبلیغات توزیع گردیده نه تنها وارد نظام آموزشی کشور نشده بلکه حتی هیچگاه در کشور اجازه نشر نیز نیافته اند و استفاده از آنها برای جریحه دار کردن احساسات مذهبی مردم شریف و متدین ایران ، مصداق بارز اشاعه فحشا و بهتان به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، توهین به معلمان متعهد و آموزش و پرورش کشور و تشویش اذهان عمومی است. بی شک مردم آگاه و هوشیار ایران اسلامی ، با درایت و آگاهی خود این گونه اقدامات را بلا اثر نموده و اجازه نخواهند داد گروهی اقلیت برای منافع خاص خود ، دستاوردهای این ملت بزرگ را خدشه دار نمایند.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور»

دیدار تتلو با رئیسی

در آخرین ساعات تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری یکی از خوانندگان زیر زمینی با حجت‌الاسلام رییسی دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیرحسین مقصودلو که با نام مستعار « امیر تتلو» فعالیت هنری می‌کند، دقایقی پیش در اینستاگرام خود از دیدارش با حجت‌الاسلام رییسی خبر داد.

او در سال گذشته به اتهام «تشویق جوانان به فساد و فحشا» به دادسرا احضار و بعد از آنکه به بازپرس پرونده توهین کرد، بازداشت شد.

تتلو با رئیسی دیدار کرد
تتلو با رئیسی دیدار کرد
تتلو با رئیسی دیدار کرد
تتلو با رئیسی دیدار کرد

مدارس ابتدایی برخی از مناطق تهران تعطیل شدند

مدارس ابتدایی برخی از مناطق تهران تعطیل شدند
به گزارش همشهری آنلاین، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد:

ادامه خواندن مدارس ابتدایی برخی از مناطق تهران تعطیل شدند

خانوارهای مشمول سبدکالا

خانوارهای مشمول سبدکالا
به گزارش فارس، وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «سرپرستان خانوار که مشمول طرح سبد کالای حمایتی بوده‌اند، دارای کارت بانکی نمی‌باشند و یا کارت بانکی آنها به هر دلیلی دچار مشکل شده است، باید پس از مراجعه به شعب بانک مربوطه نسبت به درخواست صدور کارت جدید اقدام نموده و از کاربر بانک مربوطه درخواست نمایند تا شماره کارت مربوطه در سامانه سازمان هدفمندی یارانه‌ها ثبت گردد.»

ادامه خواندن خانوارهای مشمول سبدکالا

افزایش مدت خدمت سربازی

افزایش مدت خدمت سربازی
به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار ˈموسی کمالیˈ افزود: تصمیم نهایی در مورد افزایش احتمالی مدت خدمت سربازی در نیمه دوم اسفند ماه امسال اعلام می‌شود.

ادامه خواندن افزایش مدت خدمت سربازی

هشدار درباره جیره‌بندی آب در تهران

هشدار درباره جیره‌بندی آب در تهران
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه در تلاش هستیم تا نقش فعال تری در این حوزه ایجاد کنیم و شرایط خوبی برای مسافران داخلی و خارجی به وجود آوریم، ادامه داد: در ستاد سفرهای نوروزی با همکاری مسئولان دستگاه‌های اجرایی ۹ کمیته تخصصی در حوزه های مختلف تشکیل تا شاهد برخی از مشکلات گذشته نباشیم.

ادامه خواندن هشدار درباره جیره‌بندی آب در تهران

مدارس نوبت دوم زودتر تعطیل می‌شوند

مدارس نوبت دوم زودتر تعطیل می‌شوند
ایسنا نوشت: علیرضا کمره‌ای گفت: به تمامی مدارس مناطقی که در نوبت دوم فعالیت آموزشی دارند اعلام کرده‌ایم امروز سه شنبه فعالیت آموزشی را زودتر از سایر روزها به اتمام برسانند.

ادامه خواندن مدارس نوبت دوم زودتر تعطیل می‌شوند

طرح جامع هوای پاک

طرح جامع هوای پاک
کمال الدین پیرموذن عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس در گفت وگو با ایرنا با اعلام این مطلب افزود: این طرح ابتدا از از سوی فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار و کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تهیه شده بود و از آنجا که دیدگاه دولت تدبیر و امید در زمینه مسائل زیست محیطی از دیدگاه نمایندگان پررنگ‌تر بود قرار شد تا این طرح برای چکش کاری به دولت ارایه شود.

ادامه خواندن طرح جامع هوای پاک

تداوم بارش‌های بهاری کشور

تداوم بارش‌های بهاری کشور
در پی ورود سامانه بارشی از مرز غرب کشور و بارانی شدن هوای نیمه غربی، امروز در مناطق شمال غرب و غرب، بارش باران و در برخی مناطق بارش باران و وزش باد و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. اما از بعدازظهر امروز از میزان بارش‌ها در این مناطق کاسته می‌شود. این سامانه بارشی تا آخر وقت امروز در مرکز، شمال، جنوب غرب و غرب کشور موجب بارش پراکنده می‌شود و از فردا بارش‌ها به نیمه شرقی کشور منتقل می‌شود.

ادامه خواندن تداوم بارش‌های بهاری کشور

خوشبختی یعنی عشق به خانواده

 خوشبختی یعنی عشق به خانواده
۵۰سال است که یک‌تنه در مزرعه مشغول ‌کار است. زمین خشک را سرسبز و پر ثمر می‌کند و باغ‌های بی‌روح را جلا می‌دهد. می‌گوید هر بیلی که به این باغ می‌زند، مثل این است که باغچه زندگی‌اش را بیل زده. سال‌هاست که با همین مزرعه و باغ کوچک امرار معاش می‌کند.

ادامه خواندن خوشبختی یعنی عشق به خانواده

آب شیرین و بهداشتی شهرها جداسازی می‌شود

 

 آب شیرین و بهداشتی شهرها جداسازی می‌شود

به گزارش مهر، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان این که با دستور ویژه رئیس جمهور، اختصاص ۳۰۰ میلیارد تومان برای تامین آب شهرهای دارای تنش به جریان افتاده است، از مطالعه طرحی خبر داد که در صورت نهایی شدن، جداسازی آب شرب از آب بهداشتی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

ادامه خواندن آب شیرین و بهداشتی شهرها جداسازی می‌شود

ابوظبی پارک زیرزمینی می‌سازد

ابوظبی پارک زیرزمینی می‌سازد
ابوظبی برای فراهم آوردن آسایش ساکنانش در برابر گرمای توان‌فرسا و به عنوان مکانی برای تفرج قصد دارد پارکی زیرزمینی بسازد.

ادامه خواندن ابوظبی پارک زیرزمینی می‌سازد

فروش قانونی ماری‌جوانا در واشنگتن

فروش قانونی ماری‌جوانا در واشنگتن
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، واشنگتن پس از کلرادو، دومین ایالت آمریکاست که مصرف ماری‌جوانا در آن قانونی اعلام شده است. تصویب این قانون با موافقت و حمایت شهروندان بوده است.

ادامه خواندن فروش قانونی ماری‌جوانا در واشنگتن

چنارهای ولیعصر ایستاده‌اند تا نمیرند

چنارهای ولیعصر ایستاده‌اند تا نمیرند
اين چنارهاي تنومند روح خيابان وليعصر هستند. البته در كنار آنها عناصر با قدمتي مثل پارك ملت، پارك ساعي، تئاتر شهر، باغ فردوس و ايستگاه راه‌آهن و عناصر جديد سال‌هاي اخير نيز به اين خيابان روح زندگي دميده‌اند اما به هرحال چنارها يعني ريه‌هاي خيابان وليعصر، بايد باشند تا شاهرگ ۱۸كيلومتري پايتخت همچنان سرزنده باشد.

ادامه خواندن چنارهای ولیعصر ایستاده‌اند تا نمیرند

خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

خروج انگلیس از اتحادیه اروپا
خبرگزاري اتريش گزارش داد، اين روزنامه به نقل از منابع آگاه نوشت، سيتي گروپ، مورگان استنلي و بانک آمريکا در حال بررسي اين موضوع هستند که بخشي از تجارت اروپايي خود را از لندن به ايرلند منتقل کنند.

ادامه خواندن خروج انگلیس از اتحادیه اروپا

آب پشت سد لار تمام شد

آب پشت سد لار تمام شد
به گزارش مهر، وضعیت وخیم و سیمای خشک سد آبی لار لمس چهره واقعیت خشکسالی و کم‌آبی در کشور است. در این زمینه وزارت نیرو اعلام کرد: سال گذشته در زمان مشابه آب موجود در سد حدود ۶۶ میلیون متر مکعب بود، اما هم‌ اکنون این رقم ۳۰ میلیون مترمکعب است و تا باقی ماندن ۱۲ میلیون متر مکعب آب در سد می‌توان از حجم آن بهره‌برداری کرد.

ادامه خواندن آب پشت سد لار تمام شد

خدمات ضعیف اپراتورها صدای وزیر را هم درآورد

خدمات ضعیف اپراتورها صدای وزیر را هم درآورد
محمود واعظي در پاسخ به خبرنگار ما گفت: بهبود كيفيت خدمات از سياست‌هايي است كه به‌طور جدي توسط اين وزارتخانه و مشخصا سازمان تنظيم مقررات دنبال و اين موضوع همواره رصد مي‌شود. با وجود اين طي يك‌ماه گذشته كه اپراتورهاي تلفن همراه اول و دوم به‌دنبال تغيير دكل‌هاي مخابراتي براي ارتقاي كيفيت خدمات از نسل۲و۳ به نسل‌۴ هستند، اين اختلالات بيشتر شده است.

ادامه خواندن خدمات ضعیف اپراتورها صدای وزیر را هم درآورد

بوکوحرام ۲۵ دختر دیگر را ربود

بوکوحرام ۲۵ دختر دیگر را ربود
به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری رویترز، این اقدام به رغم مذاکرات درباره آزاد شدن دیگر دختران ربوده شده به دست این گروه انجام شده است.

ادامه خواندن بوکوحرام ۲۵ دختر دیگر را ربود

افشای روش جدید زیرمیزی پزشکان

افشای روش جدید زیرمیزی پزشکان
 مرتضي خدايي‌ افزود: با توجه به برخي شكايت‌ها و مشخص شدن علت دريافت اين پول‌ها، رسيدگي به اين موضوع آغاز و مشخص شد كه اين پزشكان متخلف، به محض اينكه پي مي‌برند سازمان تعزيرات به اين موضوع ورود پيدا كرده است، سريعاً پول را از طريق همان دستيار يا منشي به شاكيان برمي‌گردانند.

ادامه خواندن افشای روش جدید زیرمیزی پزشکان

تظاهرات اعتراض‌آمیز مردم در هالیوود

تظاهرات اعتراض‌آمیز مردم در هالیوود – ایران و جهان

تظاهرات اعتراض‌آمیز مردم در هالیوود
تظاهرات اعتراض‌آمیز مردم در هالیوود علیه فرار مالیاتی شرکت های بزرگ آمریکا

ادامه خواندن تظاهرات اعتراض‌آمیز مردم در هالیوود

۳۶۹ هزار نفر در اقامتگاه‌های نوروزی فرهنگیان پذیرش شده‌اند

369 هزار نفر در اقامتگاه‌های نوروزی فرهنگیان پذیرش شده‌اند
فرشید سیاری، مدیرکل تعاون و پشتیبانی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: بر اساس آخرین آماری که از ستادهای اسکان نوروزی استان‌ها جمع‌آوری شده است، تا ظهر امروز ۳۶۹ هزار و ۱۲۰ نفر در ستادهای اسکان نوروزی فرهنگیان مورد پذیرش قرار گرفته‌اند.

ادامه خواندن ۳۶۹ هزار نفر در اقامتگاه‌های نوروزی فرهنگیان پذیرش شده‌اند

آسمانخراش به جای نماد جنگ سرد

آسمانخراش به جای نماد جنگ سرد
بخشی از باقیمانده‌های دیوار برلین، که معروف به “گالری بخش شرقی دیوار” (East Side Gallery) و دربرگیرنده نقاشی‌های آبرنگ است، چهارشنبه برای اختصاص زمین مجاور آن به یک طرح آسمانخراش شصت و سه متری، از محل خود برداشته شد.

ادامه خواندن آسمانخراش به جای نماد جنگ سرد