نمی توانم شوهرم را تحمل کنم!

نمی توانم شوهرم را تحمل کنم! – اخبار حوادث

نمی توانم شوهرم را تحمل کنم!

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، زنی در دادگاه خانواده حاضر و در مورد علت حضورش بیان داشت: «۲ سال اعتیاد شوهرم را تحمل کردم تا امروز به جدایی رضایت دهد و بگذارد با شخص دیگری ازدواج کنم.»

ادامه خواندن نمی توانم شوهرم را تحمل کنم!

سوء قصد به یک بازیگر سینما

سوء قصد به یک بازیگر سینما
طی پیگیری خبرنگار سینمای فارس، علی‌رام نورایی با تایید این خبر به فارس گفت: روز دوشنبه ساعت ۱۵:۱۵ اطراف منزلم در شهرک اکباتان مورد سوء قصد توسط یک خودروی لندکروز مدل وی‌ایکس قرار گرفتم.

ادامه خواندن سوء قصد به یک بازیگر سینما

زلزله گواتمالا و السالوادور را لرزاند

زلزله گواتمالا و السالوادور را لرزاند
خبرگزاری اتریش از گواتمالا سیتی و سان سالوادور گزارش داد، بنا به اعلام موسسه لرزه نگاری آمریکا (USGS) و مرکز نظارتی وزارت محیط زیست السالوادور بزرگی یکی از این زلزله‌ها که در مرکز گواتمالا روی داد، ۶٫۲ در مقیاس ریشتر بود.

ادامه خواندن زلزله گواتمالا و السالوادور را لرزاند

آوردن آفتاب به دهکده

آوردن آفتاب به دهکده

ساکنان روستای ویجانلا از آنجا که خانه‌هایشان با کوه‌های بلندی احاطه شده هر سال از میانه ماه نوامبر تا ابتدای ماه فوریه هیچ نور آفتابی به محل سکونتشان نمی‌تابید.

ادامه خواندن آوردن آفتاب به دهکده

آموزش سرقت برای ربودن کیف ۳۰۰ نفر

آموزش سرقت برای ربودن کیف 300 نفر
او که منصور نام دارد چند روز پیش دستگیر شد. آن روز اهالی خیابانی در مرکز پایتخت صدای فریادهای مادر و پسری را شنیدند که می‌گفتند: دزد، دزد. آنها متوجه مرد موتورسواری شدند که کیف پسر جوان در دستش بود و قصد فرار از محل سرقت را داشت. در این هنگام جوان مالباخته سوار موتور یکی از شهروندان شد و به‌تعقیب سارق فراری پرداخت تا اینکه در یکی از خیابان‌ها موتور جوان کیف‌قاپ خراب شد و او مجبور شد پیاده فرار کند. اما فرار وی نتیجه‌ای نداشت و شهروندان دقایقی بعد او را محاصره کردند و مانع فرارش شدند.

ادامه خواندن آموزش سرقت برای ربودن کیف ۳۰۰ نفر

ریزش تگرگ به درشتی تخم‌مرغ در اردبیل

ریزش تگرگ به درشتی تخم‌مرغ در اردبیل
به گزارش خبرنگار ایرنا؛ پس از یک روز آفتابی به دنبال رشد سریع ابرهای توفانزا موسوم به کومولونیمبوس، آسمان اردبیل عصر پنج‌شنبه به شکل ناگهانی تیره و تار شد و پس از وقوع چند رعد و برق تگرگ‌هایی به اندازه یک تخم مرغ از آسمان بر زمین ریخت.

ادامه خواندن ریزش تگرگ به درشتی تخم‌مرغ در اردبیل

جنایتکار فراری سرقت مسلحانه می‌کرد

جنایتکار فراری سرقت مسلحانه می‌کرد
فروردین امسال، به‌دنبال درگیری گروهی در شهرستان خرم‌آباد، مرد جوانی با ضربات چاقو به قتل رسید و مأموران زمانی که تحقیقات برای شناسایی عامل جنایت را شروع کردند، دریافتند که مردی به نام نادر در این حادثه نقش داشته است. از همان زمان نادر تحت تعقیب پلیس قرار گرفت اما بررسی‌ها نشان می‌داد که وی بعد از جنایت از استان لرستان گریخته و به خراسان رضوی فرار کرده است.

ادامه خواندن جنایتکار فراری سرقت مسلحانه می‌کرد

شیشه کشید، مادرش را کشت

شیشه کشید، مادرش را کشت
به گزارش ایسنا، چندی پیش وقوع یک مورد آتش‌سوزی منزل به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و اورژانس دامغان اطلاع داده شد و به دنبال آن ماموران انتظامی کلانتری و آتش‌نشانان در محل حاضر شدند.

ادامه خواندن شیشه کشید، مادرش را کشت

کلاهبرداری‌های یک مرد بیکار

کلاهبرداری‌های یک مرد بیکار
 او در تماس با فروشندگان لوازم و تجهیزات ساختمانی، سفارش کالا می‌داد اما هنگام پرداخت پول، نقشه خود را عملی می‌کرد. نخستین شکایت از این مرد نهم فروردین سال گذشته مطرح شد. شاکی، یک راننده وانت بود که قرار بود ۳دستگاه جوش میلیونی را تحویل خریدار دهد اما در دام مرد کلاهبردار گرفتار شد.

ادامه خواندن کلاهبرداری‌های یک مرد بیکار

گروگان گرفتن پدر زن برای پرداخت مهریه

گروگان گرفتن پدر زن برای پرداخت مهریه
چند روز پیش مأموران پلیس آگاهی شهرستان رشت در جریان ربوده‌شدن مرد ۶۳ساله‌ای قرار گرفتند و تحقیقات خود را برای شناسایی آدم‌ربایان آغاز کردند. بررسی‌ها نشان می‌داد که آدم‌ربایان بعد از ربودن این مرد با خانواده‌اش تماس گرفته و در ازای آزادی او درخواست ۲۰۰میلیون تومان پول نقد کرده‌اند. طولی نکشید که مشخص شد عامل اصلی این آدم‌ربایی، کسی جز داماد خانواده نیست؛ مرد جوانی که مدتی قبل پس از اینکه همسرش مهریه چند صد سکه‌ای خود را به اجرا گذاشته بود، از کشور ممنوع‌الخروج شده بود.

ادامه خواندن گروگان گرفتن پدر زن برای پرداخت مهریه

کلاهبرداران ۱۶میلیاردی نقره داغ شدند

کلاهبرداران ۱۶میلیاردی نقره داغ شدند
آنها می‌خواستند برای نقد شدن این چک، به رئیس تعدادی از بانک‌ها ۴میلیارد تومان رشوه بدهند اما پیش از اینکه بتوانند نقشه خود را عملی کنند، به دام پلیس افتادند.ماجرای این کلاهبرداری ناکام زمانی آغاز شد که زن جوانی به نمایندگی یک شرکت هواپیمایی خارجی در تهران رفت و یک بلیت رفت و برگشت برای سفر به دوبی خرید.

ادامه خواندن کلاهبرداران ۱۶میلیاردی نقره داغ شدند

دستبرد ۱۸۴میلیون تومانی

دستبرد ۱۸۴میلیون تومانی
ماجرای این سرقت، صبح شنبه و زمانی فاش شد که کارمندان شعبه مرکزی یکی از بانک‌های رامسر با ورود به بانک قصد شروع کارشان را داشتند. آنها با دیدن درها، دوربین‌ها و گاوصندوق تخریب شده بانک، دریافتند که از آنجا سرقت شده و ماجرا را به پلیس گزارش کردند. وقتی مأموران در ساختمان بانک حاضر شدند، معلوم شد که این سرقت جمعه‌شب و زمانی صورت گرفته که کسی در بانک حضور نداشته است.

ادامه خواندن دستبرد ۱۸۴میلیون تومانی

حادثه واژگونی دو اتوبوس در لرستان

حادثه واژگونی دو اتوبوس در لرستان
به گزارش ایرنا، درحالیکه یک مسوول تعداد مجروحان هردو اتوبوس حادثه دیده را درمجموع ۹نفر اعلام کرد، مسوولان دیگر مجموع مجروحان این دو حادثه رانندگی را بیش از ۵۰نفر اعلام کردند.

ادامه خواندن حادثه واژگونی دو اتوبوس در لرستان

نویسند‌ه جنایی قاتل بود‌

نویسند‌ه جنایی قاتل بود‌
نویسند‌ه یک رمان جنایی که برند‌ه جایزه اد‌بی د‌ر آمریکا شد‌ د‌رواقع یک قاتل بود‌ و این کتاب را نیز د‌ر زند‌ان نوشته بود‌.

ادامه خواندن نویسند‌ه جنایی قاتل بود‌

بزرگترین انفجارهای تاریخ

بزرگترین انفجارهای تاریخ
در سال ۱۹۴۷، وقوع یک آتش‌سوزی در محموله کشتی SS Grandcamp گزارش شد که در شهر تگزاس لنگر انداخته بود. بر اثر این حادثه، ۲۳۰۰ تن نیترات آمونیاک منفجر شد.

ادامه خواندن بزرگترین انفجارهای تاریخ

مهریه‌ام در مقابل جان او

مهریه‌ام در مقابل جان او
 او تصمیم خودش را گرفته بود. مردی که قرار بود اعدام شود از اقوام دورشان بود اما حسی در او می‌گفت که باید هر کاری از دستش برمی‌آید، برای نجات وی انجام دهد. اما انگار همه درها به رویش بسته شده بود، تا اینکه فکری به ذهنش رسید. زن جوان، خودش را به همسر سابقش رساند و در ازای بخشیدن تمام مهریه‌اش، ۲۰ میلیون تومان گرفت و با این پول توانست مرد جوان را پیش از اجرای حکم قصاص، نجات دهد.

ادامه خواندن مهریه‌ام در مقابل جان او

چهار کلاهبرداری شایع نوروزی

چهار کلاهبرداری شایع نوروزی
سرهنگ رهبریان در گفت وگو با ایسنا، با ارائه توصیه‌های پیشگیرانه برای نوروز در حوزه جعل و کلاهبرداری گفت: یکی از ترفندهای کلاهبرداران آژانس‌های مسافرتی است چراکه در این بازه از زمان تورهای ارزان قیمت در داخل و خارج کشور و گاه در شهرهای توریستی به وفور یافت می‌شوند و بهتر است مردم فریب آژانس‌ها را نخورند و نخست اطلاعاتی در مورد اعتبار آژانس مربوطه دریافت و سپس ثبت نام و در تورها شرکت کنند.

ادامه خواندن چهار کلاهبرداری شایع نوروزی

جزئیات قتل مجری تلویزیون

جزئیات قتل مجری تلویزیون
در این حادثه که در یکی از روستاهای نوشهر رخ داد، ۴نفر ازجمله مجری معروف صدا و سیما در انفجار ویلا و شعله‌های آتش جان باختند.بامداد هفتم فروردین امسال، زمانی که ساکنان ویلایی در روستای دزدک در ۱۵کیلومتری شهرستان نوشهر در خواب بودند، داماد این خانواده از تهران راهی نوشهر بود تا نقشه شومی را که در سر داشت عملی کند. او که یک گالن ۴لیتری بنزین تهیه کرده بود، با سرعت از جاده هراز می‌گذشت و در بین راه مدام نقشه‌ای را که در سر داشت مرور می‌کرد.

ادامه خواندن جزئیات قتل مجری تلویزیون

میلیونر شدن ۲زن با رمالی و فالگیری

میلیونر شدن ۲زن با رمالی و فالگیری
مدتی قبل زنی نزد مأموران پلیس استان البرز رفت و از یک رمال به اتهام کلاهبرداری ۴۵میلیون تومانی شکایت کرد. این زن گفت: مدتی قبل از طریق اعضای خانواده‌ام با زنی آشنا شدم که فال قهوه می‌گرفت. این زن پس از مدتی شروع به رفت‌وآمد به خانه ما کرد و مدعی شد که علاوه بر گرفتن فال قهوه به‌دلیل ارتباط با نیروهای ماورایی می‌تواند بیماری‌هایی نظیر آلزایمر را شفا دهد یا اینکه طلسم‌هایی تهیه کند که فرد را خوشبخت و ثروتمند می‌کنند.

ادامه خواندن میلیونر شدن ۲زن با رمالی و فالگیری

زمین در افغانستان هزاران نفر را بلعید

زمین در افغانستان هزاران نفر را بلعید
این حادثه که روز جمعه رخ داد، باعث بلعیده شدن یک روستا و فرو‌رفتن دست‌کم ۳۰۰خانه به زیر زمین شد؛ حادثه‌ای که نه‌تنها جان هزاران نفر را گرفت بلکه باعث شد صدها نفر نیز آواره شوند. درحالی‌که آمار دقیقی از شمار کشته‌ها و مفقودشدگان وجود ندارد، ۲نهاد بین‌المللی در محل حادثه تخمین می‌زنند که شمار کشته‌ها به ۲۷۰۰ نفر برسد.

ادامه خواندن زمین در افغانستان هزاران نفر را بلعید

مرد کارتن خواب ۱۸۰میلیون طلا را به صاحبش برگرداند

مرد کارتن خواب ۱۸۰میلیون طلا را به صاحبش برگرداند
شاید باور‌کردنش کمی سخت باشد اما این مرد که با جمع‌کردن و فروش ضایعات زندگی‌اش را می‌گذراند ۲ساعت گشت تا صاحب طلاها را پیدا کند و جواهراتی را که ۱۸۰میلیون تومان ارزش داشت به او پس دهد.این حادثه ظهر روز پنجشنبه در بازار بزرگ تهران رخ داد و در جریان آن یک طلافروش کیسه‌ای پر از طلا و جواهرات را در کوچه مروی گم کرد و ۲ساعت را با دلشوره و اضطراب گذراند.

ادامه خواندن مرد کارتن خواب ۱۸۰میلیون طلا را به صاحبش برگرداند

جنایت تکان دهنده هند

 

جنایت تکان دهنده هند

این حادثه که خیلی از مردم هند را شوکه کرده است، سه‌شنبه رخ داد. وقتی ۲دختر نوجوان که دخترعمو هستند گم شدند، خانواده‌های آنها پس از جست‌وجوی گسترده، پیکر بی‌جان دختران را در حالی پیدا کردند که از درختی به‌دار آویخته شده بودند.

ادامه خواندن جنایت تکان دهنده هند