زن متهم به قتل: از دخترم دفاع کردم

زن متهم به قتل: از دخترم دفاع کردم – اخبار حوادث

زن متهم به قتل: از دخترم دفاع کردم     
پوران، زنی که مدعی است در دفاع از دختر ۱۳ ساله اش ناخواسته مرتکب قتل پسری جوان شده است یک بار دیگر در دادگاه کیفری استان فارس محاکمه شد، پوران رضایی که ساکن ارسنجان است

ادامه خواندن زن متهم به قتل: از دخترم دفاع کردم

زمین لرزه شدید کیاسر را لرزاند

زمین لرزه شدید کیاسر را لرزاند
به گزارش خبرنگار مهر، زمین لرزه ای به بزرگی ۴٫۹ در امواج درونی زمین حوالی ساعت ۲۳ و ۷ دقیقه و ۴ ثانیه شهر کیاسر از توابع شهرستان ساری را به شدت لرزاند.

ادامه خواندن زمین لرزه شدید کیاسر را لرزاند

زن شیک پوش در کمین خودروهای مدل بالا

زن شیک پوش در کمین خودروهای مدل بالا
او با استفاده از آبمیوه مسموم، طعمه‌هایش را بیهوش می‌کرد و سپس اموالشان را به سرقت می‌برد.۲۷فروردین‌ماه امسال مأموران کلانتری شهرزیبا هنگام گشتزنی در محدوده استحفاظی خود به زن جوانی که از یک خودروی بی‌ام و پیاده شد مشکوک شدند و وی را تحت نظر قرار دادند.

ادامه خواندن زن شیک پوش در کمین خودروهای مدل بالا

آتش‌نشان فداکار تهرانی

آتش‌نشان فداکار تهرانی
به گزارش فارس، به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، در پی بروز آتش سوزی یکی از واحدهای مسکونی طبقه دهم یک ساختمان ۱۰ طبقه واقع در غرب بزرگراه همت، شهرک شهید باقری، مجتمع مسکونی زیتون، دو آتش نشان بعد از نجات جان یک مادر و دو فرزندش که در آتش گرفتار بودند، به دلیل دودزدگی و حرارت بالا در وضعیت وخیمی قرار می‌گیرند و به علت شدت مصدومیت به بیمارستان منتقل شدند.

ادامه خواندن آتش‌نشان فداکار تهرانی

زانتیا در محور قم / تهران آتش گرفت

زانتیا در محور قم - تهران آتش گرفت
فارس نوشت: عباس جعفری با اشاره به مهم‌ترین عملیات‌های انجام شده توسط سازمان آتش‌نشانی شهرداری قم در یک روز گذشته اظهار داشت: عملیات ایمن‌سازی در برخورد یک دستگاه کامیون با تیر چراغ، اطفاء حریق آتش‌سوزی در انبار ضایعات، اطفاء حریق زانتیا و… از جمله حوادث مهمی بودند که در طول این مدت به وقوع پیوست.

ادامه خواندن زانتیا در محور قم / تهران آتش گرفت

فروش آبمیوه‌های فاسد

فروش آبمیوه‌های فاسد
مدتی قبل کارآگاهان پلیس آگاهی استان مازندران در جریان فعالیت باندی قرار گرفتند که دست به فروش آبمیوه‌های خارجی تاریخ مصرف گذشته در این شهر می‌زدند.کارآگاهان در بررسی‌های گسترده، متوجه شدند که محل فعالیت این باند یک انبار نگهداری ضایعات در حاشیه شهر است و آنها در این محل اقدام به تغییر تاریخ انقضای آبمیوه‌ها می‌کنند.

ادامه خواندن فروش آبمیوه‌های فاسد

تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید

تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید
شاکی پرونده که در این حادثه ماشینش به کلی آسیب دیده است، چندی قبل در دادسرای ناحیه۵ تهران به طرح شکایت از تعمیرکار پرداخت. وی در توضیح ماجرا گفت: جمعه ۱۵شهریور‌ماه وقتی به پارکینگ رفتم تا سوار ماشینم شوم، هر چه استارت زدم، ماشین روشن نشد. برای همین با امدادخودرو تماس گرفتم و درخواست کمک کردم. آنها بعد از اینکه آدرس خانه‌ام را گرفتند، تعمیرکار فرستادند.

ادامه خواندن تعمیر خودرو در پارکینگ حادثه آفرید

وحشت دختربچه ها

وحشت دختربچه ها
آنها با دیدن متهم وحشت کرده بودند و دست و پایشان به وضوح می‌لرزید. بعد انگشت لرزانشان را به سوی او گرفتند و درحالی‌که جرأت نداشتند به چشمانش خیره شوند، به افسر پرونده گفتند، خودش است. او بود که ما را دزدید.

ادامه خواندن وحشت دختربچه ها

مرزبانان، اشرار مسلح را در مرز سراوان درهم کوبیدند

۱۶ آذر؛ آغاز ثبت نام آزمون سراسری ۹۳
رجبعلی شیخ زاده گفت: دراین درگیری که چند ساعت به طول انجامید یکی از نیروهای سرباز وظیفه مرزبانی به شهادت رسید و یک نیروی کادری و درجه دار و سه نیروی بسیج مردمی بلوچ زخمی شدند.

ادامه خواندن مرزبانان، اشرار مسلح را در مرز سراوان درهم کوبیدند

زن جیب‌بر برای پس دادن مدارک مژدگانی می‌گرفت

زن جیب‌بر برای پس دادن مدارک مژدگانی می‌گرفت
۱۶آذرماه، مأموران پلیس مستقر در ایستگاه مترو امام خمینی در جریان درگیری بین ۲نفر از مسافران زن قرار گرفتند و به محل درگیری رفتند. یکی از زنان مدعی بود که مسافر است و دیگری قصد داشته محتویات کیف او را سرقت کند که وی متوجه شده و با او درگیر شده است. زن دیگر اما مدعی بود که همه این حرف‌ها دروغ است و او گناهی ندارد.

ادامه خواندن زن جیب‌بر برای پس دادن مدارک مژدگانی می‌گرفت

اخاذی ناکام از پزشک متخصص

اخاذی ناکام از پزشک متخصص
مرد پزشک وقتی نامه را خواند وحشت کرد. ابتدا تصور کرد یک آشنا قصد شوخی با او را دارد، اما اگر موضوع واقعیت داشت و فرستنده نامه بلایی سر او و خانواده‌اش می‌آورد چه؟ او بارها این سؤال را در ذهنش مرور کرد و نمی‌دانست باید چه کند. ابتدا تصمیم گرفت ۶۰میلیون تومان پول را تهیه کند و به آدرسی که شخص باج‌گیر گفته بود برساند اما بعد پشیمان شد.

ادامه خواندن اخاذی ناکام از پزشک متخصص

پله‌نوردی در برج شانگهای

پله‌نوردی در برج شانگهای
 ماخاروف و راسکالف به دور از چشم نگهبان‌ها و مأموران پلیس ۲ساعت از پله‌ها و نردبان‌ها بالا رفتند اما پس از این رکوردزنی مجبور شدند ۱۸ساعت آنجا بخوابند تا وضعیت هوا پایدار شود و بتوانند به پایین بازگردند.

ادامه خواندن پله‌نوردی در برج شانگهای

تصادف اتوبوس حامل زائران ایرانی

تصادف اتوبوس حامل زائران ایرانی
به گزارش واحد مرکزی خبر از بغداد، مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق با اعلام این خبر گفت: بر اثر این تصادف ۹ نفر از زائران به طور سطحی زمی شدند.

ادامه خواندن تصادف اتوبوس حامل زائران ایرانی

۲باغبان جنایتکار

۲باغبان جنایتکار
هشتم فروردین‌ماه مأموران پلیس شهرستان ساری در جریان قتل جوان ۳۱ساله‌ای قرار گرفتند و راهی محل حادثه که باغ مرکباتی در روستای کرد خیل بود، شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که قربانی با ضربات بیل و کلنگ به سرش به قتل رسیده است. مأموران در نخستین مرحله به تحقیق از پدر قربانی پرداختند.

ادامه خواندن ۲باغبان جنایتکار

قتل شوهر در خواب

قتل شوهر در خواب
صبح یکی از روزهای فروردین ساکنان یکی از محله‌های اراک با شنیدن فریادهای زن همسایه در جریان جنایتی خونین قرار گرفتند. آنها وقتی وارد خانه این زن شدند، جسد غرق در خون شوهر ۶۹ساله او را دیدند که در رختخوابش افتاده بود. ماجرا به پلیس گزارش شد و مأموران راهی محل جنایت شدند.

ادامه خواندن قتل شوهر در خواب

مشتری شیشه و کراک کم شد

مشتری شیشه و کراک کم شد
عبدالرضا رحمانی فضلی در مورد کنترل و پیشگیری از بیماری‌های عفونی و ایدز که با شیوع مصرف دوباره هرویین افزایش می‌یابد تأکید کرد: در برنامه‌های درمانی به‌دنبال راه‌هایی هستیم که از مصرف غیربهداشتی مواد در اماکن بومی جلوگیری شود و در مراکزی اگر فرد نیاز به استفاده از برخی ابزارها داشته باشد آنها به‌راحتی دراختیارش قرار گیرد.

ادامه خواندن مشتری شیشه و کراک کم شد

خالکوبی با نیش ۱۰۰۰حشره

 خالکوبی با نیش ۱۰۰۰حشره
مرد آمریکایی شیشه‌ای را که به شکل یک خرگوش بود با بیش از ۱۰۰۰ساس پر کرد و آن‌را روی پوست دستش گذاشت، پس از اینکه حشره‌ها نیش‌اش زدند خالکوبی به رنگ صورتی و با شکل یک خرگوش روی دستش پدیدار شد.

ادامه خواندن خالکوبی با نیش ۱۰۰۰حشره

خودرو با سرعت ۸۸۰ کیلومتر

 خودرو با سرعت ۸۸۰ کیلومتر
خودرویی که قرار است تا ۴سال آینده تولید شود می‌تواند در هوا نیز به پرواز در آمده و سرعتش را به ۸۸۰ کیلومتر بر ساعت برساند.

ادامه خواندن خودرو با سرعت ۸۸۰ کیلومتر