تهران زیر صفر می‌رود

تهران زیر صفر می‌رود
ايسنا نوشت: احد وظیفه گفت: امروز (چهارشنبه ۱۴ آبان) برای استان‌های واقع در سواحل شمالی، شمال شرق، شرق و مرکز کشور و دامنه‌های جنوبی البرز ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیش‌بینی می‌شود که بارش در مناطق سردسیر و مرتفع به شکل برف خواهد بود.

وی با بیان این که این وضعیت در پنجشنبه و جمعه محدود به مناطقی از شمال شرق کشور خواهد بود، افزود: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه وزش باد خیلی شدید در استان‌های سمنان، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و در روز پنجشنبه با شدت کمتر برای استانهای قزوین، قم، تهران و مرکزی پیش‌بینی می‌شود. همچنین طی سه روز آینده خلیج فارس مواج است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضعیت هوای تهران نیز اظهارکرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز پنجشنبه صاف گاهی وزش باد و درپاره ای نقاط غبارصبحگاهی همراه خواهد بود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به ۰ و ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد. در روز جمعه نیز آسمان پایتخت صاف، گاهی وزش باد و درپاره‌ای نقاط غبارصبحگاهی پیش‌بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز به -۱ درجه زیر صفر و ۱۴ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *