حذف اسپانیا یک زلزله بزرگ بود

حذف اسپانیا یک زلزله بزرگ بود
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تیم ملی فوتبال اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل نمایش بسیار ضعیفی داشت.

شاگردان دل بوسکه در دیدار نخست خود با نتیجه دور از انتظار پنج بر یک برابر هلند تن به شکست دادند. این تیم در دیدار دوم خود هم با دو گل برابر شیلی تن به شکست داد تا مدافع عنوان قهرمانی در میان ناباوری همگان وداع تلخ و زودهنگامی با این رقابت‌ها داشته باشد.

حذف شدن اسپانیا آن هم با آن هم ستاره های نامی و سرشناس علامت استفهامی را برابر همگان قرار داده است. تیمی که استخوان بندی اصلی آن از رئال مادرید و بارسلونا دو غول بزرگ فوتبال اسپانیا و جهان تشکیل شده است چگونه در دو بازی نخست خود متحمل شکست می شود و از دور رقابت ها کنار می رود.

آرسن ونگر سرمربی آرسنال دلیل اصلی حذف شدن اسپانیا از جام جهانی را نبود اعتماد به نفس می داند. او گفت: حذف قهرمان جام جهانی یک زلزله بزرگ بود. علامت های استفهام زیادی درباه حذف شدن اسپانیا در اذهان وجود دارد. چگونه تیمی بزرگ و پر ستاره ای چون اسپانیا در دوم بازی نخست خود متحمل شکست می شود و حتی نمی تواند به دور بعد هم صعود کند؟ روزهای آینده جواب این سوالات را خواهد داد و مشخص خواهد شد که اشکال از کجا بود و چرا مدافع عنوان قهرمانی اینگونه وداع زود هنگامی با جام جهانی داشته است.

سرمربی توپچی ها ادامه داد: بازیکنان اسپانیا بدون تمرکز و اعتماد به نفس بودند به ویژه در خط دفاعی که اصلا خوب ظاهر نشدند. گذشته از این اسپانیا در این رقابت ها هیچ نقشه جایگزینی نداشت و با همان سبک قدیمی خود به میدان می رفت.

اسپانیا در دیدار سوم خود باید به مصاف استرالیا برود. این دیدار برای هر دو تیم تشریفاتی است و نتیجه آن هیچ تاثیری نخواهد داشت.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *