تجاور معلم آمریکایی به ۹۰ کودک

تجاور معلم آمریکایی به ۹۰ کودک
به گزارش ایرنا در بیانیه سفارت آمریکا در لبنان آمده است: دفتر تحقیقات فدرال آمریکا درصدد است تا با کمک مردم کشورها، کودکان قربانی احتمالی تجاوزهای جنسی این معلم آمریکایی را شناسایی کند.

این معلم آمریکایی که سال ۱۹۷۲ در برخی مدارس لبنان درس می‌داده است، « ویلیام جیمز فاهی» نام دارد. وی علاوه بر لبنان در چند کشور دیگر درس داده است.

در بیانیه سفارت آمریکا آمده است: ماه گذشته یک کارفرما که فاهی با او در مدرسه‌ای در نیکاراگوئه همکاری می کرده است، یک سی دی ( لوح فشرده) پیدا می‌کند که اطلاعات استخراجی از آن نشان می‌دهد دست کم ۹۰ کودک قربانی تجاوزهای جنسی این شهروند آمریکایی بوده اند.

این شهروند آمریکایی اتهامات وارده به خود را پذیرفته و گفته است که قبل از تجاوز جنسی به قربانی‌های خود به آنها قرص های خواب آور می خورانده است.

فاهی در تعدادی از مدارس بین‌المللی در کشورهای مختلف از جمله مدرسه آمریکایی‌ها در بیروت بین سالهای ۱۹۷۳ تا ۱۹۷۵ درس می‌داده است.

در بیانیه سفارت آمریکا آمده است که فاهی بگونه‌ای مرتکب جنایات جنسی شده است که کودکان نتوانند متجاوز را شناسایی کنند.

دفتر تحقیقات فدرال آمریکا با اعلام اینکه این شهروند آمریکایی ۲۱ ماه مارس گذشته و در سن ۶۴ سالگی خودکشی کرده است، از کسانی که در باره جرایم او اطلاعاتی دارند و یا احتمال می‌دهند به فرزندشان توسط فاهی تجاوز شده با این دفتر تماس بگیرند.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *