باند دالتون‌ها در پایتخت

باند دالتون‌ها در پایتخت
ایسنا نوشت: سرهنگ محمدحسن خلیلی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل شهروندان در منطقه افسریه تهران، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵۶ افسریه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات ماموران ادامه داشت تا اینکه یکی از شهروندان با تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کرد که فردی مشکوک در حیاط منزلش حضور دارد، گفت: ماموران کلانتری بلافاصله در محل حاضر و این متهم را دستگیر کردند.

سرکلانتر ششم پایتخت با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه‌دار بوده و تاکنون به علت سرقت چندین مرتبه بازداشت شده است، گفت: متهم در تحقیقات پلیسی، سه تن از همدستان خود را معرفی کرد و در تشریح شیوه و شگرد خود گفت که با اطلاع از خالی بودن منازل، آنها را زیر نظر گرفته و در فرصت مناسب و با سوء‌ استفاده از نبود صاحبخانه، ضمن تخریب قفل و مغزی در ورودی آپارتمان‌ها، به منزل وارد و وسایل را سرقت می‌کرده‌اند.

خلیلی افزود: بررسی‌ها نشان داد که سارقان پس از انتقال اموال به پاتوق خود، آنها را بین خود تقسیم کرده و از طریق پول حاصله‌ از فروش اموال مسروقه، مواد مخدر از نوع شیشه خریداری می‌کردند.

وی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی، مخفی‌گاه اعضای دیگر این باند شناسایی و در یک عملیات ضربتی پلیس دیگر اعضای این باند را در حالی که مشغول استعمال شیشه بودند، دستگیر کردند، گفت: متهمان در تحقیقات پلیسی به چندین فقره وسایل منازل اعتراف و برای تکمیل پرونده‌شان در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *