تجربه‌ام بیشتر شده

تجربه‌ام بیشتر شده
 او فصل قبل هم برای نجات پیکان راهی این تیم شد ولی نتوانست در کارش موفق باشد. با این حال کریمی امیدوار است ذوب‌آهن را در لیگ برتر حفظ کند.

    پیوستن به ذوب‌آهن ریسک نبود؟

ریسک که هست اما پیش‌بینی‌ام این است که ذوب‌آهن این پتانسیل را دارد که در لیگ بماند. به اندازه کافی وقت داریم و به این مسئله خوش‌بین هستم.

    بحث محرومیت شما هم خیلی سر و صدا به پا کرد. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

عده‌ای دنبال یکسری قضایا بودند که به هر دلیلی نگذارند من به ذوب‌آهن بروم که خوشبختانه تیرشان به سنگ خورد وگرنه من محرومیتم را قبلا گذراندم و مشکلی وجود نداشت.

    گذراندن محرومیت در فوتبال قزوین یک نوع ترفند یا فرار از قانون نبود؟

خیر. من می‌توانستم از اول فصل بروم تیم بگیرم و در آن تیم محرومیتم را بگذرانم اما من به‌خاطر این محرومیت یک سال روحی و ۲۷هفته ورزشی را از دست دادم. من به‌خاطر این محرومیت یک سال دوری کشیدم.

    گفته می‌شود این بار هم که آمدید، سعید آذری موافق نبوده و فقط به خواسته رئیس‌کارخانه ذوب‌آهن، سرمربی ذوب‌آهن شدید.

اصلا چنین چیزی نبوده و من با دعوت رسمی آقای آذری آمدم. دوستی من و آقای آذری به سال‌های گذشته برمی‌گردد. ایشان حتی سال‌های گذشته و زمانی که درذوب‌آهن بودند دنبال من آمدند تا با هم کار کنیم.

    از ذوب‌آهن و شرایط این تیم شناخت کافی دارید؟

بله، من حدود ۱۱- ۱۰بازی ذوب‌آهن را موشکافانه دیدم و آنالیز کردم.

    چرا این تیم نتیجه نگرفته است؟

یکی از مسائل،روحی است اما در کنار آن هم بدشانسی وجود دارد. البته به لحاظ بدنی هم مشکل دارند که زمان داریم تا بتوانیم طوری کار کنیم که هم افت نکنند و هم بدنشان آماده شود.

    چند درصد احتمال می‌دهید ذوب‌آهن در لیگ برتر بماند؟

شرایط مهیاست و تلاش می‌کنیم این تیم را نگه داریم. من همانطور که قبلا هم گفتم خوش‌بین هستم و تمام تلاش خود را می‌کنیم که از ۳ بازی باقیمانده امتیازات لازم را کسب کنیم. در همین جا می‌گویم پیشگو نیستم که همه‌‌چیز را پیش‌بینی کنم. فقط همین را می‌دانم که در جلسه معارفه و نخستین تمرینی که با تیم داشتم، بعد از ۲۰سال برای نخستین بار کفش فوتبال به‌پا کرده و با بازیکنان تمرین کردم. البته این را باید بدانیم که از ۳‌بازی باقیمانده یک بازی داخل خانه داریم و ۲ بازی خارج از خانه که این نیاز به پشتکاری مضاعف دارد تا بتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم.

    مربیگری و سبک کار شما با چند سال قبل که معمولا موفق بودید، چه فرقی دارد؟

یک مقدار تجربه‌ام بیشتر شده. البته بدنم تحلیل رفته. به هر حال از یک طرف کم و از طرف دیگر اضافه می‌شود. الان تجربه اضافه شده اما به لحاظ بدنی تحلیل رفته‌ام. البته شکر خدا به لحاظ بدنی خیلی افت نکرده‌ام. آنها که از نزدیک با من در ارتباط هستند می‌دانند که بدنم خیلی خوب مانده و آماده آماده هستم. به هر حال گذشت زمان چیزهایی را می‌گیرد که امیدوارم سختی‌ها را بگیرد و به محسنات اضافه کند.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *