زنگ پلی‌آف والیبال به صدا درآمد

زنگ پلی‌آف والیبال به صدا درآمد
به گزارش ایسنا، پلی آف لیگ برتر والیبال چهارشنبه آغاز می‌شود. در دور رفت این مرحله از مسابقات هشت تیم برتر لیگ برای صعود به نیمه‌نهایی زورآزمایی می‌کنند. باریج اسانس کاشان تیم صدرنشین دور مقدماتی باید در خانه میزبان شهرداری ارومیه باشد. به نظر نمی‌رسد تیم پرستاره کاشان با حمایت هواداران خود برابر شهرداری ارومیه کار دشواری داشته باشد. با این حال بازیکنان با انگیزه شهرداری ارومیه هم انگیزه زیادی دارند تا در خانه حریف پیروز شوند و در دور برگشت با حمایت شش هزار هوادار خود در ارومیه کار را یکسره کنند.

شاید متین ورامین در پلی‌آف کار ساده‌تری از سایر مدعیان داشته باشد. شاگردان بانیولی انگیزه زیادی دارند تا در ورامین و تهران نوین کشاورز را شکست دهند و به نیمه‌نهایی صعود کنند. در مشهد هم میزان خراسان و بازیکنان جنگنده و جویای نامش باید برابر شهرداری تبریز به میدان بروند. میزان خراسان هم شانس بالایی برای صعود به نیمه نهایی دارد.

اما در آمل تیم کاله مدافع عنوان قهرمانی فصل قبل باید با پیکان پر‌افتخار‌ترین تیم ایران و آسیا بازی کند. دیدارهای کلاسیک این دو تیم در چهار سال گذشته همواره تماشایی و البته پرحاشیه بوده است. باید دید بازیکنان باتجربه پیکان می‌توانند از گردنه آمل به سلامت باز گردند و یا اینکه شاگردان بهروز عطایی میهمان خود را دست خالی بدرقه می‌کنند؟

*برنامه دور رفت پلی آف لیگ برتر والیبال:

**کاشان، سالن کتابچی، ساعت ۱۶

باریج اسانس – شهرداری ارومیه

ناظر: حمید حق بین، داور اول: محمد شاهمیری و داور دوم: علیرضا قریب

**ورامین، سالن شهید گل عباسی، ساعت ۱۶

متین ورامین – نوین کشاورز

ناظر: محمود حداد، داور اول: حمید راهجردیان و داور دوم: وحید پورکاشیان

**مشهد، سالن مهران، ساعت ۱۶

میزان مشهد – شهرداری تبریز

ناظر: محمد حسن شفقی، داور اول: حسین پورکاشیان و داور دوم: داوود نافعی

**آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۶

کاله مازندران – پیکان تهران

ناظر: عباس جلایر، داور اول: ابراهیم فیروزی و داور دوم: محسن ترابی

دیدارهای دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال چهارشنبه هفتم اسفندماه پیگیری خواهد شد. در مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال بازی‌ها به صورت ۲ از ۳ برگزار می‌شود. تیمی که در دور مقدماتی رتبه بهتری داشته در صورت تساوی در بازی رفت و برگشت میزبان بازی سوم خواهد بود. اما نیمه نهایی لیگ والیبال به صورت متمرکز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *