فرزاد شکوهی در فینال اسکواش

فرزاد شکوهی در فینال اسکواش
به گزارش سایت رسمی فدراسیون اسکواش، روز سوم مسابقات کی ال جونیور اوپن در حالی به پایان رسید که اسکواش‌بازان کشورمان عملکرد درخشانی داشتند و ۷ بازیکن کشورمان توانستند در دیدارهای روز سوم به جمع ۸ نفر برتر مسابقات راه یابند.

فرزاد شکوهی، علیرضا شاملی و پویا شفیعی در بخش پسران، و سوگل ثمودی، حدیث فرزاد، آیلی نیری و هلیا استیلی در بخش دختران با پیروزی بر حریفان خود از کشورهای گوناگون روزی شیرین و موفق را برای کاروان ایران به ارمغان اوردند.

در ادامه، فرزاد شکوهی، بازیکن با غیرت گرگانی حریف سرشناس و قدرتمند هنگ کنگی خود را که سید ٢ (بخت دوم قهرمانی) این مسابقات بود، شکست داد تا ایران در ٤ نفر برتر زیر ١٩ سال مسابقات کلاس طلایی کی ال جونیور برای اولین بار نماینده داشته باشد.

کاپیتان تیم ملی جوانان ایران سپس در یک بازی زیبا برای حضور در فینال مسابقات به مصاف حریفی از کشور میزبان رفت.

شکوهی که بسیار باانگیزه در این مسابقه حاضر شده بود، موفق شد با ارایه یک بازی زیبا و منطقی از سد حریف خود بگذرد و نخستین فینالیست تاریخ ایران در مسابقات مالزی باشد.

شکوهی روز یکشنبه (۲۴ آذر) ساعت ۱۵ می تواند با پیروزی در دیدار پایانی مدال خوشرنگ طلا را به خود اختصاص دهد.

علیرضا شاملی ملی پوش زیر ۱۵ سال اسکواش ایران نیز که برای حضور در جمع چهار نفر برتر مسابقات بین‌المللی مالزی به مصاف حریفی از کشور میزبان رفته بود، به دلیل حاشیه‌سازی‌های حریف دیدارش متوقف شد.

شاملی در این بازی در گیم اول پیروز شده بود و در گیم دوم با نتیجه ۸ بر ۳ عقب بود. با تصمیم کادراجرایی مسابقات، روز بعد، از ادامه بازی روز گذشته کار دو بازیکن آغاز شد که در یک دیدار تماشایی، شاملی گیم دوم را ۱۱ بر ۹ به سود خود به پایان رساند.

حریف مالزیایی که باید یک گیم دیگر رودرروی شاملی قرار می‌گرفت، پس از شکست ناباورانه خود در گیم دوم، از ادامه بازی انصراف داد تا علیرضا شاملی ۳ بر ۰ برنده این بازی باشد و به جمع چهار بازیکن برتر مسابقات راه باید.

وی عصر روز شنبه (۲۳ آذر) باید دیدار نیمه نهایی را برای رسیدن به فینال برگزار کند.

اما پنج نماینده دیگر کشورمان که در جمع هشت نفر برتر بودند، نتوانستند به جمع چهار نفر برتر مسابقات راه یابند.

 wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *