کار بزرگ سپاهان / فولاد به صدر بازگشت

کار بزرگ سپاهان / فولاد به صدر بازگشت
مهر نوشت: در آخرین دیدار از روز نخست هفته پانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز (۱۲ آبان) تیم‌های فولادخوزستان و گسترش فولاد تبریز برابر هم به میدان رفتند که این مسابقه درحالی با تساوی یک بر یک به پایان رسید که شاگردان فرکی تنها یک دقیقه تیم پیروزی این مسابقه لقب گرفتند.

در این بازی که با قضاوت سیدمهدی سیدعلی در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، لندرو چاوز (۶۰) برای فولاد در این بازی گلزنی کرد اما احمد امیرکامدار (۶۱) گل تساوی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز را به ثمر رساندند.

در سایر دیدارهای عصر امروز هم مس در خانه پیروزی را در فاصله زمانی ۴ دقیقه برابر داماش از دست داد تا بدون پیروزی نیم فصل نخست لیگ را به پایان برساند. نفت تهران هم درحالیکه ۲ بر صفر از میهمان اصفهانی‌اش پیش افتاده بود، در ۱۰ دقیقه پایانی مسابقه برابر تیم ۹ نفره سپاهان با تساوی به کار خود پایان داد.

در اصفهان هم راه‌آهن شکست ۲ بر صفر مقابل ذوب‌آهن را با پیروزی ۳ بر ۲ عوض کرد تا به خاطر شکست فجرسپاسی در زمین ملوان بعد از مدتها یک پله در جدول رده‌بندی لیگ صعود کرد. ملوان هم با کسی سومین پیروزی متوالی در لیگ، به رده نهم صعود کرد.

league

نتایج این مسابقات به شرح زیر است:

* مس کرمان یک – داماش گیلان یک
گل‌ها: لوسیانو ادینهو (۶۹) برای مس کرمان – علیرضا نظیف‌کار (۷۳- پنالتی) برای داماش
اخراج: آرمان شهدادنژاد (۲+۹۰) برای مس

* نفت تهران ۲ – سپاهان اصفهان ۲
گل‌ها: هادی عقیلی (۱۲- گل به خودی) و حسین ابراهیمی (۲۶) برای نفت تهران – امید ابراهیمی (۸۰) و احسان حاج صفی (۸۹) برای سپاهان
اخراج: اروین بولکو (۳۹) و علی حمودی (۸۲) از سپاهان

* ملوان بندرانزلی ۳ – فجرسپاسی شیراز یک
گل‌ها: احمد آهی (۱۴)، سید جلال رافخایی (۳۱- پنالتی) و محسن یوسفی (۴۱) برای ملون – حمید جوکار (۹۰) برای فجرسپاسی
اخراج: مهرزاد معدنچی (۲۶) از فجر

* ذوب‌آهن ۲ – راه‌آهن سورینت ۳
گل‌ها: مرتضی تبریزی(۱۷ و مهدی رجب‌زاده (۴۲) برای ذوب‌آهن – رضا خالقی‌فر (۸۴) و فرزاد آشوبی (۸۸- پنالتی) و رامین رضائیان (۳+۹۰) برای راه آهن
اخراج: سینا عشوری (۷۴) از ذوب‌آهن

* فولاد خوزستان یک – گسترش فولاد تبریز یک
گل‌ها: لندرو چاوز (۶۰) برای فولاد – احمد امیرکامدار (۶۱) برای گسترش فولاد تبریز

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *