حضور شهردار تهران در اردوی استقلال

حضور شهردار تهران در اردوی استقلال
مطمئن هستم فردا شما می‌توانید از کیان ایران دفاع کنید و استقلال تنها استقلال تهران نخواهد بود و نماینده یک ملت محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس،وی افزود: ما همیشه در شهرداری برای ورزشکاران احترام ویژه‌ای قائل هستیم و به آنها احترام می‌گذاریم، مطمئن هستم بازیکنان این تیم (استقلال) توانایی شکست حریف را دارند و با وجود مربی خوبی مثل قلعه‌نویی که از دوستان خوب من است می‌توانند از پس حریف بر بیایند.

قالیباف تأکید کرد: همانطور که آقای فتح‌الله‌زاده پیش‌بینی کرده استقلال می‌تواند با نتیجه ۴ بر یک حریف خود را شکست دهد و به فینال برسد. ما همیشه در زمان ۸ سال دفاع مقدس می‌دیدیم که کارهای آسان انجام نمی‌شد اما کارهای بزرگ و سخت به مقصد می‌رسید و شما نیز این توانایی را دارید که فردا کاری بزرگ انجام داده و دل ملت ایران را شاد کنید.

وی در پایان صحبت‌هایش گفت: من بحث پاداش و پیروزی در این مسابقه را به آقایان فتح‌الله‌زاده و کاشانی سپرده‌ام و در صورت صعود به فینال لیگ قهرمانان تابع صحبت‌های این دو عزیز هستم و امیدوارم با دعای خیر مردم فردا با حضور یکصد هزار نفر به هدف خود برسیم. استقلال و پرسپولیس دو باشگاهی هستند که متعلق به مردمند و با یک نتیجه خوب می‌توانند دل میلیون‌ها نفر را شاد کنند. از همین رو مطمئن باشید دعای خیر مردم پشت سر شما خواهد بود.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *