حرف‌های دایی و قلعه‌نویی پس از دربی ۷۷

حرف‌های دایی و قلعه‌نویی پس از دربی ۷۷
حرف‌های دایی

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی پس از تساوی بدون گل در دربی ۷۷ در نشست خبری اظهار داشت: فکر می‌کنم نیمه اول دو تیم بازی ضعیفی را به نمایش گذاشتند اما در نیمه دوم برتر از استقلال بودیم و اگر یک مقدار خودباوری داشتیم و خوش‌شانس‌تر بودیم می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم و تمام تلاش‌مان را کردیم ولی نتوانستیم گل بزنیم. استقلال موقعیت گل چندانی نداشت. شاید اگر باهوش‌تر بودیم می‌توانستیم پیروز شویم.

دایی در مورد قضاوت داور گفت: هر طور دلش خواست سوت زد. همه سوت‌ها به ضرر ما بود. وقتی به همه کارت زرد می‌دهند بازیکنان محتاط‌تر می‌شوند و همانطور که به بازیکنان ما کارت زرد می‌داد باید به بازیکنان رقیب هم اخطار می‌داد اما این طور نبود. او تلاش می‌کرد بازی را دربیاورد. داور به میثم حسینی حرفی زده که نمی‌توانم بگویم. کاری هم نمی‌توانیم بکنیم چون قاضی میدان نیستیم. از بازیکنانم خواستم کار خودشان را انجام بدهند و به داور احترام بگذارند.

دایی در مورد اینکه گفته بود بازی هجومی به نمایش می‌گذارد، گفت: متاسفانه بیشتر از همه جای دنیا بازی را حساس می‌کنیم و این مسئله روی بازیکنان تاثیر می‌گذارد و برای اینکه تیراژ روزنامه‌های‌مان بالا برود با هر کسی مصاحبه می‌کنیم ولی در هیچ جای دنیا چنین مسئله‌ای نیست. ما به هیچ‌وجه دنبال مساوی نبودیم و قاسم دهنوی را تعویض کردیم و به جای او یک بازیکن هجومی آوردیم اما خدا خواست که بازی مساوی شود.

دایی در مورد خطاهای بازیکنان استقلال گفت: تمام تلاش‌مان این بود که توپ را روی زمین حرکت بدهیم این همه خطا روی بازیکنان ما شد داور چند خطا گرفت؟ خلعتبری را بدون توپ می‌زنند اما همان بازیکن به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب می‌شود.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: متاسفانه در برنامه ۹۰ هم خطای بیرون از هجده قدم را نشان نمی‌دهند شما خودتان ببینید آیا بازیکنان ما مستخق این همه کارت زرد بودند؟ مطمئنا اگر بازی مساوی شود داور خیالش راحت‌تر است. هر وقت خواستیم حمله کنیم حریف مرتکب خطا شد و نیمه دوم تیم ما را محتاط کردند و داور به هر دلیلی کارت زرد نشان می‌داد. کدام داور بازی را اینگونه کنترل می‌کند؟

وی افزود: خیلی‌ها خوشحالند که بازی مساوی شده است اما من ناراحتم و به هیچ‌ عنوان برای مساوی نیامده بودیم.

وی ادامه داد: همیشه در دربی‌ها این مسایل هست و خیلی از بازیکنان ما اولین دربی خود را تجربه می‌کردند و مطمئنا این فشار روی بازیکنان حریف هم وجود دارد. هنوز هفته هشتم هستیم و برخی از بازیکنان هنوز نتوانسته‌اند به شرایط ایده‌آل برسند. ما بهتر بازی کردیم و فقط خودباوری نداشتیم.

دایی در مورد بازی خلعتبری گفت: او بد کار نکرد و دستوراتی که دادیم را در میدان اجرا کرد و در بازی‌های آینده بیشتر می‌توانیم از او کمک بگیریم.

حرف‌های قلعه نویی

امیر قلعه‌نویی پس از نشست خبری، با چند رسانه در راه رسیدن به خودرویش گفت‌وگو کرد. او ابتدا اظهار داشت: در این دربی نسبت به دربی‌های گذشته شانس بیشتری برای برد داشتیم البته باید قبول کرد ما دو بازیکن خوب‌مان یعنی خسرو حیدری و هاشم‌بیک‌زاده را در اختیار نداشتیم. این دو در ۵۰ متر رو به جلو خیلی تاثیرگذارند.

وی ادامه داد: در دربی ۷۷ پیام صادقیان یکی ـ دو صحنه خوب نمایش داد که باید در دربی از این صحنه‌ها بیشتر دیده شود و بازیکنان دیگر هم چنین صحنه‌هایی را به نمایش بگذارند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا شما پاسخگو نیستید، گفت: من همیشه به رسانه‌ها پاسخگو هستم. امروز هم در برنامه ورزش و مردم صحبت کردم. مشتری ۸ صبح رادیو هم همیشه من هستم زیرا آنها می‌دانند من از ساعت ۶ و نیم بیدارم اما وقتی به خانه می‌روم به احترام خانواده‌ام موبایلم را روی سایلنت می‌گذارم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه برنده واقعی این بازی چه کسی بود، گفت: برنده واقعی این بازی طرفداران دو تیم و داوران بودند. در این دربی شاهد یک بازی فیزیکی و قدرتی بودیم.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *