بازتاب لغو اردوی تیم ملی ایران

بازتاب لغو اردوی تیم ملی ایران
به گزارش ایسنا، اردوی تیم ملی فوتبال ایران که قرار بود ۱۱ شهریور در پرتغال برگزار شود به دلیل کمبود منابع مالی لغو شد. تیم ملی ایران قرار بود در این اردو چند بازی دوستانه نیز انجام دهد.

پایگاه خبری بیزنس استاندارد درباره لغو اردوی تیم ملی ایران در پرتغال نوشت: یک بار دیگر اردوی تیم ملی فوتبال ایران که خودش را برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل آماده می‌کند به دلیل کمبود منابع مالی لغو شد.

خبرگزاری شینهوا به نقل از علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال ایران نوشت: تلاش کردیم تا اردوی تمرینی خوبی در پرتغال داشته باشیم اما به دلیل کمبود پول نمی‌توانیم به این مهم برسیم.

ایران قرار بود در اردوی تمرینی خود در شهر لیسبون پرتغال دو بازی دوستانه با تیم‌های ملی گابن و اسپورتینگ لیسبون انجام دهد.

کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران نیز هفته گذشته گفته بود که قصد دارد ایران را به خوبی برای جام جهانی آماده کند.

کی‌روش درباره آمادگی ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ گفته بود “باید در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل حضوری خوب و ارزشمند داشته باشیم. حضوری که باعث شود تمام هواداران فوتبال در ایران به تیم‌شان افتخار کنند. چطور باید این کار را بکنیم؟ با یک برنامه‌ریزی فشرده و بلند مدت. بدون چنین برنامه‌ای ما قادر نخواهیم بود تا با تیم‌های بزرگ دنیا رقابت کنیم.”

علاوه بر این روزنامه، چند پایگاه خبری پرتغالی نیز بازتاب لغو اردوی تیم ملی در پرتغال را اعلام کرده بودند.

ایران با شکست یک برصفر کره جنوبی در اولسان به عنوان تیم نخست گروه خود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل صعود کرد.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *