تولید انبوه سامانه‌های دفاعی و فضایی ایران

تولید انبوه سامانه‌های دفاعی و فضایی ایران – ایران و جهان

تولید انبوه سامانه‌های دفاعی و فضایی ایران
خبرگزاری فارس: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: به‌زودی و همزمان با دهه مبارک فجر، دهها دستاورد مهم دفاعی، هوافضا و موشکی که به دست توانمند جوانان ایرانی طراحی و ساخته شده است، رونمایی خواهد شد.

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس، سردار سرتیپ احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه همایش «تعالی فرهنگ سازمانی وزارت دفاع» با بیان اینکه علاوه بر دستاوردهای دفاعی، هوافضا و موشکی، چندین دستاورد جدید الکترونیکی، مخابراتی، پدافند هوایی، پدافند دریایی و مهمات هوشمند هم در روزهای آینده رونمایی خواهد شد، گفت: بعضی از این دستاوردهای مهم به تولید انبوه رسیده است و همزمان با اعلام و رونمایی از آنها، این دستاوردها در اختیار نیروهای مسلح قرار خواهد گرفت.

وی افزود: افتتاح و رونمایی این دستاوردهای ارزشمند که با همت و تلاش دانشمندان و متخصصان انقلابی و فجر آفرینان عرصه صنعت دفاعی به منصه ظهور رسیده است، یک بار دیگر ناکارآمدی و بی اثر بودن تحریم ها را به اثبات می رساند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعتماد به نفس، خودباوری، خود اتکایی و خودکفایی در عرصه های مختلف را از برکات انقلاب اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: ایستادگی بر اصول، وفاداری به ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی، پاسداری از خون شهیدان و ولایت مداری از وظایف مهمی است که امروز باید پیشکسوتان و فرزندان برومند انقلاب سرلوحه برنامه های خود قرار دهند و با هوشیاری، حربه های دشمنان را خنثی سازند.

سردار وحیدی درباره برگزاری دومین همایش «تعالی فرهنگ سازمانی وزارت دفاع» که با حضور مدیران ارشد این وزارتخانه برگزار شد، گفت: این همایش برای ایجاد هماهنگی و هم افزایی هر چه بیشتر میان اجزاء و بخش های مختلف وزارت دفاع و بررسی برنامه های سال آینده برگزار شد.

تولید انبوه سامانه‌های دفاعی و فضایی ایران – مجله وب پارسی – اخبار ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *