لب تاپ جدید Lenovo

لب تاپ جدید Lenovo – اخبار فناوری

لب تاپ جدید Lenovo
شرکت Lenovo که جز شرکت های مطرح در زمینه تولید لب تاپ می باشد، هر سال بهترین محصولات خود را در نمایشگاهCES  به نمایش می گذارد. امسال نیز با محصولی به نام IdeaPad Yoga توجه همگان را به خود جلب کرد. این محصول جدید که همانطور که انتظار می رود یک لب تاپ می باشد دارای نمایشگر لمسی  inch  ۱۳٫۳  و قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه می باشد. همچنین ضخامت آن ۱۶٫۹ میلی متر و وزن آن ۱۴۰۶ گرم می باشد.

این شرکت اعلام کرده است که Yoga لب تابی است با قابلیت  چند حالته که در تصاویر نیز مشاهده می کنید.
چند محصول نمایشگاه ces 2012

 Ideal Yogaرا می توان در حالت های مختلف مانند تبلت، لپ تاپ، استند (مانند قاب عکس) و … مورد استفاده قرار داد، چنین لب تاپ هایی که قبلا نیز موجود بوده اند عنوان لب تاپ های تبدیل شدنی (  ( Convertible Laptopرا به خود اختصاص می دهند.
چند محصول نمایشگاه ces 2012

صفحه نمایش این لب تاپ لمسی خازنی بوده و دارای وضوح تصویر ۱۶۰۰ ۹۰۰ x  پیکسل می باشد. در این لپ تاپ ها زاویه چرخش از مرکز و به واسطه یک لولای میانی صورت می گیرد. اما  به همین دلیل به عنوان یک ضعف در  لولای لپ تاپ های تبدیل شدنی  محسوب می شود و منجر به کاهش استقامت در آن ها می گردد اما  به گفته شرکت سازنده ، لولای  موجود  Yoga  دارای استقامت می باشد.
چند محصول نمایشگاه ces 2012

هنگام چرخش صفحه نمایش Yoga  ، صفحه کلید فیزیکی بصورت اتوماتیک غیرفعال شده  و صفحه کلید لمسی فعال می گردد.

هنگام چرخش صفحه نمایش Yoga  ، صفحه کلید فیزیکی بصورت اتوماتیک غیرفعال شده  و صفحه کلید لمسی فعال می گردد. در مکانی که محل قرار گیری مچ دست برروی Yoga می باشد، قسمت های چرم باریکی به منظور عدم آسیب به هنگام استفاده از تبلت طراحی شده است.

سیستم عامل طراحی شده برای  Yoga ، ویندوز ۸ می باشد .همچنین از دیگر خصوصیات آن می توان به پردازنده Ivy Bridge (Intel)، حافظه RAM با ظرفیت ۸GB، حافظه ذخیره سازی SSD با ظرفیت  ۲۵۶GB   و باتری با طول عمر ۸ ساعت اشاره کرد.  قیمت آن نیز از حدود  ۱,۱۹۹ دلار آغاز شود تا به تصویب نهایی برسد.

لب تاپ جدید Lenovo – مجله وب پارسی – اخبار فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *