پیشنهاد ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیونی به یک استقلالی

پیشنهاد 2 میلیارد و 100 میلیونی به یک استقلالی
به گزارش مهر، علی فتح الله زاده که در جلسه روز سه شنبه گذشته اعضای هیات مدیره برای ادامه فعالیت در استقلال مجوز گرفته و در تلاش است تا زمینه انتخاب تیمی قدرتمند برای فصل آینده را فراهم کند، بازهم از بی پولی این باشگاه تهرانی گلایه و تاکید کرد اگر وزارت ورزش و جوانان بودجه مورد نظر را در اختیارش قرار ندهد از استقلال خواهد رفت.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه هزینه‌ای که او برای فصل گذشته استقلال انجام داده ۱۹ میلیارد تومان بوده است گفت: ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم استقلال را قهرمان کنیم. در این راه ۱۹ میلیارد تومان هزینه شد که واقعا از این کمتر نمی‌شد. الان هم وقتی بازیکنان سراغ پول را می‌گیرند من شرمنده می‌شوم چرا که پولی ندارم به آنها پرداخت کنم.

فتح الله زاده با اشاره به مهلتی که اعضای هیات مدیره به او داده‌اند تا بتواند شرایط را برای ساختن استقلالی پرقدرت فراهم کند گفت: الان اختلاف من با وزارت ورزش به خاطر ۳ میلیارد تومان است. اگر این پول را به من بدهند می‌توانم کارهایم را در باشگاه شروع کنم و برنامه‌های مد نظر هیات مدیره را پیاده کنم. اما اگر این پول در اختیار من قرار نگیرد دیگر نمی‌توانم ادامه بدهم و کار را در اختیار فرد دیگری قرار می‌دهم تا شاید بتواند او باشگاه را اداره کند.

وی با تاکید بر اینکه سه میلیارد تومان پولی نیست که او به خاطرش زجر بکشد به پیشنهاد یک باشگاه لیگ برتری به یکی از بازیکنان استقلال اشاره کرد و گفت: در این فصل نقل و انتقالات که برخی باشگاه ها پول های کلانی را هزینه می کنند یک باشگاه به بازیکن استقلال دو میلیارد و صد میلیون تومان پیشنهاد کرده است.

علی فتح الله زاده با تاکید بر اینکه اگر من مدیرعامل باشگاه بمانم امیر قلعه نویی هم سرمربی خواهد بود در مورد بازی کردن یا خداحافظی فرهاد مجیدی در فصل آینده گفت: مجیدی فصل آینده هم برای استقلال بازی خواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال که تیمش به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است در پاسخ به این پرسش که آیا بر تعداد ستاره های روی پیراهن استقلال افزوده خواهد شد گفت: تشعشع این ستاره را می بینم و امیدوارم بتوانیم قهرمان آسیا شویم.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *