نصب برچسب کرایه‌های جدید تاکسی از شنبه

نصب برچسب کرایه‌های جدید تاکسی از شنبه
هفته گذشته در پی سکوت یکماهه فرمانداری درباره قانون افزایش ۳۱٫۵درصدی کرایه تاکسی‌ها، رئیس شورای شهر تهران قانون را برای اجرا ابلاغ کرده بود.

میثم مظفر در این‌باره با اشاره به ابلاغ مصوبه شورای شهر تهران درخصوص نرخ کرایه‌های تاکسی در سال۹۲ اظهار کرد: برچسب نرخ‌های جدید از روز شنبه ۲۱ اردیبهشت بر تاکسی‌ها نصب و نرخ‌های جدید اجرایی می‌شود. وی با بیان اینکه افزایش هزینه‌ها در سال جدید دلایل مختلفی دارد که اکنون قصد ریشه‌یابی آن را نداریم، افزود: این افزایش هزینه‌ها در زندگی برخی اقشار جامعه ازجمله تاکسیرانان نمود بیشتری دارد و متأسفانه زندگی تاکسیرانان را با چالش جدی مواجه کرده است.

به گفته مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، با افزایش هزینه‌های تأمین قطعات خودرو، افزایش قیمت خودرو، استهلاک خودرو و تعمیرات و خدمات علاوه بر معیشت هزینه‌هایی به رانندگان تاکسی تحمیل شده است. مظفر با اشاره به موافقت شورای شهر با افزایش ۳۱٫۵درصدی کرایه‌های تاکسی در سال۹۲، خاطرنشان کرد: این در حالی است که دولت هم مابازایی برای افزایش هزینه‌ها پرداخت نکرده است و رانندگان باید از درآمدشان هزینه‌های مازاد سال جدید را پرداخت کنند.

wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *