استقبال پرشکوه اهالی رسانه برای افتتاح یک سرویس بهداشتی

استقبال پرشکوه اهالی رسانه برای افتتاح یک سرویس بهداشتی – ایران و جهان

استقبال پرشکوه اهالی رسانه برای افتتاح یک سرویس بهداشتی
 امروز اما یک افتتاح در شرکت بهره برداری متروی تهران انجام شد. اما خبری از افتتاح ایستگاه و خط مترو نبود. بلکه مراسم افتتاح یک جکوزی! یا به عبارت دقیق تر یک سرویس بهداشتی برگزار شد. مدیران مترو در واکنش به این اقدام غیر اخلاقی،‌ از همان دیوار تخریب شده رونمایی کردند. اما آنچه حاضران و خبرنگاران مشاهده کردند چیزی جز یک نمازخانه و سرویس بهداشتی نبود. نه خبری از جکوزی بود و نه از سونا. دیوار تخریب شده نیز برای ساخت یک سرویس بهداشتی مورد بهره برداری قرار گرفته بود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل متروی تهران در حاشیه این مراسم گفت: همانطور که مستحضرید، یکی از روزنامه های دولتی، ‌خبر ساخت جکوزی در دفتر مدیران مترو را منتشر کرد و تصاویری از یک دیوار تخریب شده را نیز به عنوان سند برای نمایش مخاطبان روی صفحه روزنامه قرار داد. اما ما حالا کنار همان دیواری هستیم که در این روزنامه از آن به عنوان جکوزی یا شده بود.
 
احسان مقدم در جمع خبرنگاران ماجرای ساخت این دیوار را این گونه توضیح داد: مجموعه روابط عمومی و امور بین الملل مترو از سرویس بهداشتی بی بهره بود،‌ به همین منظور تصمیم گرفتیم از فضای کوچکی که در کنار اتاق ما وجود داشت استفاده کرده و یک سرویس بهداشتی احداث کنیم.

 
در ادامه برنامه،‌ مدیر روابط عمومی و امور بین الملل با لحن کنایه آمیزی از خبرنگاران خواست تا برای افتتاح این جکوزی! وی را همراهی کنند. اما مشاهدات خبرنگاران و دوربین های تصویر برداری چیزی جز یک نمازخانه و سرویس بهداشتی را نشان نداد.

افتتاح سرویس بهداشتی در مترو در حالی امروز صورت گرفت که شاید تا سال‌ها این تعداد خبرنگار برای افتتاح یک سرویس بهداشتی حضور پیدا نکنند.
استقبال پرشکوه اهالی رسانه برای افتتاح یک سرویس بهداشتی

استقبال پرشکوه اهالی رسانه برای افتتاح یک سرویس بهداشتی
منبع: fardanews.com
مجله وب پارسی

استقبال پرشکوه اهالی رسانه برای افتتاح یک سرویس بهداشتی – آخرین اخبار ایران و جهان – wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *