برخورد جدی با مظاهر بدحجابی در نوروز

برخورد جدی با مظاهر بدحجابی در نوروز – ایران و جهان

برخورد جدی با مظاهر بدحجابی در نوروز
پیش بینی می شود شاهد رشد ۱۰ تا ۱۵ درصدی گردشگران به استان باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی مازندران گفت: ایجاد آرامش، رضایتمندی مردم، اجرای قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، کاهش تلفات جاده ای، برقراری نظم و امنیت،کنترل وسایط نقلیه و برخورد قاطع با متخلفان از جمله اهداف طرح نوروزی است.

مسکنی با بیان اینکه یکی از ماموریتهای اصلی نیروی انتظامی برخورد با مظاهر علنی فساد اخلاقی است،گفت:  با مظاهر بی حجابی و بد حجابی برخورد جدی می شود.

وی با بیان اینکه مسافران و گردشگران نباید مازندران را محلی برای ارتکاب کارهای غیر اخلاقی بدانند،گفت: نیروی انتظامی و تمام واحدهای یگان امداد در برخورد با مظاهر غیر اخلاقی کوشا باشند و با این افراد  طبق موازین قانونی  برخورد  قاطع صورت گیرد.

وی بیان داشت: هزار و ۷۰۰ نیروی پلیش راهور،۲۵۵ اتومبیل و ۱۰۰ دستگاه موتور در ایام نوروز به مسافران خدمات ارائه می کنند. طرح نوروزی ۹۲ از ۲۷ اسفند آغاز و تا ۱۷ فروردین اجرایی می شود.
تامین آرامش مسافران نوروزی توسط ناجا

استاندار مازندران گفت: نیروی انتظامی زمینه امنیت و آرامش را برای مسافران نوروزی فراهم سازد. سید علی اکبر طاهایی در رزمایش طرح نوروزی ۹۲ در ساری اظهار داشت: همیاران پلیس،پایگاه امداد،هلال احمر،اورژانس،بهداشت و درمان  وهمه سازمان ها برای امنیت و ارامش مسافران نوروزی بسیج شوند.

وی با بیان اینکه یکی از مقصدهای اصلی گردشگران برای مسافرت به مازندران خواهد بود،گفت: امسال شاهد بار ترافیکی در جاده های مواصلاتی استان خواهیم بود.

استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران به عنوان قطب صنعت گردشگری در کشور محسوب می شود،گفت: نیروی انتظامی باید زمینه امنیت و ارامش را برای مسافران نوروز فراهم کنند .

طاهایی با اشاره به اینکه سال پیش روسال پایانی دولت دهم است،گفت: انتظار داریم دولت دهم در ماهای پایانی سال خدمات شایسته ای به مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی ارائه کند.

طاهایی  از همدلی و عزم نیروی انتظامی مازندران جهت خدمت رسانی بی منت به مسافران نوروزی تفدیر کرد و گفت: با توجه به تعطیلات پیش رو طرح نوروزی تا ۱۷ فروردین ۹۲ ادامه خواهد داشت.

منبع: shafaf.ir
مجله وب پارسی

برخورد جدی با مظاهر بدحجابی در نوروز – آخرین اخبار ایران و جهان – wpm.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *